Статті

Імплантація зубів

Коли мова йде про відновлення втрачених зубів, кращим рішенням буде протезування на імплантатах. Імплантація дає можливість відновити зуб в його максимально природній формі.

Детальніше

Ендодонтичне лікування

Ендодонтія – напрямок, що вивчає методи і принципи лікування кореневих каналів зубів. Грамотне лікування кореневих каналів – це дуже відповідальне завдання, адже безпосередньо від якості лікування кореневих каналів залежить збереження зуба.

Детальніше

Догляд за вінірами

Звична регулярна гігієна порожнини рота цілком підходить для догляду за вінірами. Уникайте зайвих механічних навантажень на зуби з вінірами, щоб не утворювалися небажані відколи. Установка вінірів – сучасний, новомодний метод корекції зубів.

Детальніше

Правильна гігієна зубів

Красиві зуби — це показник здоров’я, культури, статусу і навіть матеріального благополуччя. Неприємний запах з рота чи погані зуби можуть назавжди сформувати негативне враження про людину.

Детальніше

Як подолати страх перед стоматологом

Кожний з нас рано чи пізно повинен відвідати стоматолога. Але для багатьох людей, це пов'язано з величезним стресом. Ми постійно відкладаємо свій візит, знаходимо якісь відмовки, причини, а на справді ми просто боїмося

Детальніше

Стертість зубів

Існують два види стертості: фізіологічна та патологічна. Протягом життя зуби зазнають деяких змін. Якщо не говорити про захворювання у вигляді карієсу, ерозій, флюорозу тощо, вони ще можуть стиратися. Як правило, це зачіпає ріжучі краї і горби зубів.

Детальніше

Молочні зуби

Молочні зуби - невеликі і набагато м'якше, ніж постійні.

Детальніше

Гінгівіт: симптоми і лікування запального захворювання ясен

Запалення пародонта називають гінгівітом. З цією проблемою хворі рідше звертаються до стоматолога, ніж із зубним болем. Однак запускаючи запалення м'яких тканин, пацієнт ризикує втратити зуб.

Детальніше

Бруксизм (скреготіння зубами уві сні)

Бруксизм - захворювання, при якому відбувається мимовільне скорочення жувальних м'язів під час сну, що супроводжується скреготом зубів. Найчастіше захворювання проявляється в дитячому віці.

Детальніше

Кісткова пластика і синус-ліфтинг

Залишитись без зубів може кожна людина в будь-якому віці, ніхто від цього не застрахований. Цей неприємний процес може бути викликаний безліччю факторів - наявність проблем зі здоров'ям, шкідливі звички, неправильний догляд, отримання травм.

Детальніше

Чому зубну нитку називають флосом

Основним сучасним засобом для очищення проміжків між зубами на сьогодні є зубна нитка або ж флос.

Детальніше

Для чого стоматологу використовувати коффердам?

Для початку потрібно зрозуміти, що ж таке коффердам і чи правда, що це настільки складно. Рамка, перфоратор (пробійник, дирокол), щипці, клампи і хустки - це весь набір коффердама.

Детальніше