Безпека та технології

Основне місце в нашій клініці займає безпека лікування. Величезну роль має якісна стерилізація і використання одноразових інструментів.
Всі інструменти і матеріали, які можуть бути одноразовими, у нас ОДНОРАЗОВІ! Стоматологічні серветки, нагрудні серветки, бахіли, стаканчики, слиновідсмоктувачі, рукавички, маски, стерилізаційні пакети, інструменти для лікування каналів і багато іншого.
В клініці стоматології «Партика» застосовуються найвищі технології, спеціальне обладнання забезпечує 100% стерилізацію і комп'ютерний контроль якості обробки інструменту. На всіх етапах використання обладнання та інструментів (зберігання - використання - очистка - стерилізація - використання) ведеться строгий контроль над виконанням кожного етапу за допомогою багатоетапного підтвердження стерильності різними маркерами.

Всі інструменти і контактний матеріал, що підлягають стерилізації проходять кілька етапів, попередньо обробляються в дезінфікуючих розчинах, після чого миються, сушаться. Стоматологічні інструменти пакуються у спеціальні індивідуальні вакуумні упаковки, потім поміщаються в комп'ютеризований автоклав для остаточної термічної обробки під високим тиском. Все обладнання для стерилізації має державну сертифікацію.
Для поверхневої перед стерилізаційного очищення використовуються препарати фірми DURR DENTAL (Німеччина).
Для кожного пацієнта в нашій клініці використовується ІНДИВІДУАЛЬНИЙ стерильний набір інструментарію, борів, наконечників, слинотягів і пилососів. Відвідування кабінету стоматолога відбувається тільки в одноразових бахілах, які надягають на взуття.
Лікарі та асистенти нашої клініки працюють тільки в одноразових рукавичках і масках. Після кожного прийому пацієнта використані одноразові матеріали утилізуються, кабінет і обладнання проходять цикл антисептичної обробки.


Ми готові гарантувати стовідсотковий захист від зараження в нашій стоматологічній клініці.