ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ТА ЯСЕН

Професійна гігієна порожнини рота та пародонтальна карта повинна бути початковим етапом будь-якого стоматологічного лікування.Професійна гігієна ротової порожнини мається на увазі набагато більше, ніж ви самі можете собі зробити в домашніх умовах. Під терміном професійна гігієна передбачають:

 • зняття зубного нальоту
 • видалення зубних каменів;
 • полірування поверхні зубів абразивними пастами;

Професійна гігієна порожнини рота триває від пів до півтори години. Також наш гігієніст обов’язково проведе для Вас інструктаж з приводу догляду за зубами, підбере засоби індивідуальної гігієни – правильну зубну пасту, щітку, нитку і т. д.Професійна гігієна

Карієс – це тривалий процес руйнування емалі та дентину. Спочатку він видається незначним потемнінням зубів, що згодом переростає у великі порожнини.Герметизація фісур - це ефективний спосіб боротьби та профілактики карієсу, найбільш відомого і поширеного захворювання зубів.

Герметизація фісур сьогодні є дуже популярною процедурою, так як допомагає повністю запобігти виникненню карієсу. Герметизація фісур призначається і дорослим і дітям. Пройшовши її, Ви позбавите себе надалі від проблем виникнення карієсу, пульпіту та інших неприємних захворювань порожнини рота.Лікування карієсу без бормашини

Лікування не глибокого карієсу без бормашини спрямоване на усунення поверхневих проблем в початковій стадії хвороби.

ICON - Інноваційна технологія ICON дає можливість ліквідувати цю проблему на різних стадіях: при появі плями, ранній карієс і навіть середній.

Даний метод має більше переваг, ніж традиційні варіанти лікування:

 • Відсутність болю і, як наслідок, необхідності в анестезії.
 • Збереження здорових тканин.
 • Лікування кількох зубів за один візит до лікаря.
 • Можливість збереження молочних зубів.
 • По закінченні процедури можна навіть відбілювати зуби.
HealOzone

Лікування карієсу озоном без свердління з використанням приладу HealOzone Kavo. Завдяки властивостям озону, процедура лікування з використанням даного приладу, протікає абсолютно безболісно і займає набагато менше часу, ніж іншими методами.

Озонотерапія триває лише кілька хвилин і не вимагає анестезії. Озон, який подається спеціальним апаратом разом з повітрям, миттєво знищує патогенні бактерії, нейтралізуючи каріозні вогнища. Зубна тканина при цьому насичується корисними мінералами.За допомогою апарату Kavo HealOzone ми можемо:

 • лікувати карієс без бормашини і без болю;
 • швидко і безболісно зняти чутливість шийок зубів;
 • зробить недозрілу, слабку емаль молочних і постійних зубів у дітей дозрілою і стійкою до карієсу. Тобто, ефективно профілактувати карієс у дітей;
 • зробити поверхню зубів абсолютно стерильною перед пломбуванням або цементуванням коронок, що в майбутньому виключає появу карієсу під пломбами та коронками;
 • стерилізувати кореневі канали перед їх пломбуванням;


ЕНДОДОНТІЯ

Лікування ускладненого карієсу зубів — запалення пульпи зуба (пульпіту) та періодонта (періодонтиту) і донині є дуже важливим і одночасно складним завданням в стоматології.Суть ендодонтичного лікування полягає в тому, щоб позбутися від усієї присутньої інфекції. Для цього забезпечується доступ до зубного каналу, віддаляється судинно-нервовий пучок, потім відбувається механічне розширення каналу, обробка його антисептиками, підготовка каналу до пломбування і безпосередньо саме пломбування зуба надійним герметичним матеріалом.

Лікування ясен зубів – з чого все починається?


Дуже часто люди приходять з хворобами ясен.

Але є й такі, які думають, що саме пройде. Ні, не пройде! На ранніх стадіях захворювання лікування ясен проводиться безболісно, швидко і ефективно. Несвоєчасне лікування ясен може надовго затягнутися, якщо справа дійшла вже до пародонтиту.

Пародонтит (пародонтоз) - це стрімко прогресуюче і дуже небезпечне захворювання. Якщо відкладати лікування пародонтиту, ризик втрати зубів збільшується. Симптоми пародонтиту: запалення ясен, оголення шийки зубів, поява гнійників в пародонтальних кишенях, зміщення зубів внаслідок їх рухливості, неприємний запах з рота і навіть збільшення лімфовузлів.Кюретаж пародонтальних кишень - це процедура яка являє собою видалення підясенного і надясенного каменю. Після кюретажу знакає кровоточивість, ясна починають швидко відновлюватися і через 2-3 тижні набувають блідо-рожевого кольору.Щоб попередити виникнення хвороб ясен, дотримуйтеся простих правил:

 • Регулярно відвідуйте лікаря. Тільки фахівець зможе розглянути захворювання ще на початкових стадіях;
 • Дотримуйтеся правильної гігієни порожнини рота, правильно вибирати зубну щітку, нитка, пасту і ополіскувач;
 • Про шкідливі звички взагалі забудьте;
 • Намагайтеся їсти тверду їжу, яка сама очищає зуби при жуванні;
 • Уникайте м’якої їжі, яка любить чіплятися за зуби і стає відмінним місцем для розмноження мікробів;