ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

Імплантація зубів – це відновлення втрачених зубів від кореня до верхівки. Під «імплантацією зубів» мається на увазі імплантація в кісткову тканину щелепи штучного металевого кореня, який і носить назву імплантат.


Після видалення зубів кістка більше не відчуває навантаження при жуванні і починає сильно зменшуватися, так, що іноді установка імплантату в цій області альвеолярного відростка стає неможливою. Щоб імплантант добре тримався в зміненій після втрати зуба щелепі та прогнозовано функціонував, застосовують методики нарощування кісткової тканини власною або штучною кісткою та проведення маніпуляцій з м’якими тканинами.


Однією з найпоширеніших операцій, пов’язаних з кістковою пластикою, є синусліфтинг. Існує закритий та відкритий синусліфтинг. Ця операція дозволяє провести імплантацію при значному дефіциті кісткової тканини на верхній щелепі в бічних ділянках.


Три варіанти імплантатів:
1) Straumann
2) MegaGen
3) U-impl
Завдяки ортопантомограмі можна абсолютно чітко побачити:

Перший етап – хірургічна операція. Установка одного імпланта займає від 15 хвилин до години.

Другий етап імплантації зубів – операція в ділянці вже поставленого імплантанта. На цьому етапі до імпланта прикручують головку, звану формувачем ясен яка виступає в порожнину рота.

Третій етап полягає в заміні формувача ясен на абатмент (елемент, який служить для утримання коронки на імпланті). Після цього ортопедична частина – лікар виготовляє зубну коронку. В результаті нові штучні зуби відчуваються цілком природньо і виглядають як справжні.


(Встановити їх можна людині будь-якого віку, не має обмежень по здоров'ю і особливостей будови лицьового скелета. Лікар обов'язково враховує такі моменти, з'ясовує у пацієнта на прийомі його хвороби, при необхідності направляє на дообстеження до профільних лікарів. Рішення про операцію приймається на підставі всіх отриманих даних.

Зубні імплантанти не ставляться при наявності:

  • захворювань серця в стадії загострення;
  • неконтрольованого діабету;
  • імунодефіцитних захворювань і проходження променевої терапії;
  • зниження ваги на тлі дієт;
  • поганий догляд пацієнтом за порожниною рота.

Зубний імплантант має протипоказання тільки за наявністю серйозних хвороб.

Але навіть при серцевих хворобах можлива його установка, якщо наркоз застосовувати обережно. В основному імпланти виготовляються з надійних титанових сплавів. А якщо порівнювати інші варіанти і думати, що краще зубний міст або імплантант, то людина повинна розуміти, що перший варіант дешевше, а друга конструкція більш надійна і комфортна. Зубні протези і імплантати мають різні ціни. Вибір тільки за вами.

“All on four” - “Все-на-4”

Якщо знімний протез не влаштовує, а імплантація занадто дорого - вибирайте протезування «Все на 4-х»

Технологія «Все на 4-х» зробила протезування на імплантатах доступнішою широкому колу пацієнтів як з медичної, так і з фінансової точки зору.


Переваги протезування за технологією all-on-4:
  • Штучні зуби виготовлені за технологією Аll-on-4, ні візуально, ні за своїми функціональними характеристиками не поступаються натуральним зубам.
  • Надійна фіксація протезів в порожнині рота, рівномірний розподіл жувального навантаження між усіма імплантатами.
  • Оскільки імплантати фіксуються під кутом, немає необхідності нарощувати кісткову структуру. Крім цього, вони не зачіпають гайморову пазуху, навіть якщо вона розташована близько до щелепи.
  • Відносно невисока вартість протезування за методом All-on-four в порівнянні з іншими видами імплантації - це особливо важливо тоді, коли потрібно відновити весь зубний ряд.
  • Протези не потребують особливого догляду, досить дотримуватися простих правил гігієни порожнини рота і два рази на рік проходити огляди у свого стоматолога, які носять виключно профілактичний характер.

Багато людей, що втратили з тих чи інших причин зуби, змушені користуватися знімними протезами. Якими б надійними вони не здавалися, з ними не можна відчути себе абсолютно вільно.

Протезування за технологією Аll-on-4 дозволяє в мінімальні терміни відновити втрачені зуби за допомогою постійних протезів. Це дуже важливо для багатьох пацієнтів, які не бажають носити нехай навіть надійно зафіксовані, але знімні конструкції. До того ж Аll-on-4 показано тим, хто не готовий витрачати зайвий час і нести матеріальні витрати на проведення операції по відновленню обсягу кісткової тканини.