КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА

Ортопантомограма

Не менше двох разів на рік кожен, хто піклується про своє здоров’я, повинен відвідувати стоматологічний кабінет. Лише такий підхід дозволить своєчасно виявити проблему.

Завдяки ортопантомограмі можна абсолютно чітко побачити:
  • Стан зубів;
  • Зачатки зубів, які розташовані в щелепі;
  • Скронево-нижньощелепні суглоби;
  • Гайморові пазухи.

А також у разі:
  • Імплантації зубів, дозволяє розрахувати розміри імплантата;
  • Виправлення прикусу;
  • Підозри на запалення кісткових тканин;
  • Необхідності контролювати ріст і розвиток зубів у дітей.

Коли Ви робите такий рентген, то Ваш організм отримує максимально малу дозу опромінення. Дану процедуру зубів рекомендують при лікуванні будь-яких серйозних проблем або при необхідності комплексного лікування зубів.

Прицільний знімок зубів (радіовізіографія)

Радіовізіографія - це пристрій, який дозволяє отримувати рентгенівське зображення зубів в електронному вигляді, і потім їх переглядати на моніторі комп’ютера.Артикулятор - апарат, який відтворює рухи нижньої щелепи.


Лицева дуга - це механічне пристосування, яке виконує роль шаблону, і служить для визначення параметрів розташування щелеп в тривимірному просторі.


Пародонтальна карта

Пародонтит (пародонтоз) – це захворювання зуба, в результаті якого відбувається руйнування зубодесневевого з'єднання. Основною причиною виникнення пародонтиту є скупчення зубного нальоту, який твердне і утворює зубний камінь. Куріння і жування тютюну з багатьох причин може посприяти розвитку пародонтиту.

Навіщо потрібно проводити обстеження?

Обстеження необхідно для визначення стратегії лікування пацієнта, точного виявлення безнадійних зубів, якщо такі є, а також фіксування початкового стану пародонту для відстеження позитивних змін в процесі лікування. Якщо глибина зазору не більше 4 мм, то ознак гінгівіту і пародонтиту немає і ясна здорові, тоді як глибина зазору більше 5мм свідчить про наявність пародонтиту. Скупчення зубного нальоту і наявність зубного каменю так само враховуються при діагностиці пародонтиту.

Обстеження триває в середньому 30-40 хвилин.