ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Видалення зубів - це хірургічна операція, яка призначається в крайньому випадку, коли збереження зуба вже неможливо або ж в естетичних цілях.

Також видалення зубів призначається, якщо присутні травми, відколи аж до кореня зуба. Тоді видалити зуб стає необхідно.У даній рекомендації ми спробуємо відповісти на деякі Ваші запитання і дати поради, які необхідні у післяопераційний період.

Для того, щоб Ви не відчували ніякого болю, видалення зуба проводять під місцевим або загальним знеболенням. Інколи лікар повинен зробити невеликий розріз на яснах, який після видалення зуба зашивається.

Після операції Ви можете відчувати дискомфорт, незначний біль, припухлість, виділення крові в ділянці втручання та трохи обмежені рухи нижньої щелепи. Також може бути слабе зменшення чутливості губи, щоки, язика (після вилучення зубів «мудрості»). Це пов’язано з розташуванням видаленого зуба біля нерва. Не хвилюйтеся!

Ці явища є нормальними після операції і можуть продовжуватися протягом 2—6 днів, зменшуючись. Буває, що вони продовжуються до 2 тижнів. Якщо Ви відчуваєте, що біль та припухлість посилюються, важко відкри? ти рот, обов’язково зверніться до лікуючого лікаря на огляд.

Для профілактики ускладнень просимо Вас виконувати всі рекомендації лікаря, наведені нижче:

Протягом першої доби прикладати холод на зону втручання (по 15—20 хв. через кожні 20 хв. протягом перших 2 год.).

Для профілактики ускладнень в день операції не можна вживати гарячу їжу, а наступні 7—14 днів бажано не жувати на бік, в ділянці якого було вилучення. Крім того, необхідно уникати паління і вживання алкоголю.

Ретельна гігієна порожнини рота — чистити зуби після кожного прийому їжі, крім зони втручання.

У зоні втручання — уникати чистку зубів 10—14 діб, з 2-годня наносити «Метрогілдента» 3 рази на день на 10—15 хв.

По можливості уникати фізичних навантажень (заняття спортом), приймання гарячої ванни, сауни у перші З доби.


Видалення зубів мудрості

Показання до видалення зуба мудрості:

  • Неправильне положення зубів мудрості;
  • Нестача місця в зубній дузі;
  • Зуб мудрості руйнує сусідній зуб;
  • Розвиток перікоронтіта (запалення капюшона).


Видалення ретенованих зубів мудрості із застосуванням системи «Piezosurgery»

«Piezosurgery» — це унікальний апарат, який дозволяє отримати найкращі результати при проведенні операції по видаленню зуба мудрості і зводить ризик ускладнень до мінімуму. За допомогою «Piezosurgery» видалення ретенованого зуба відбувається швидше, ніж при звичайній методиці, а сама операція менш травматична для пацієнта.Резекція верхівки кореня

Суть операції полягає у видаленні частини кореня та ретроградним пломбуванням каналу, що є осередком хронічної інфекції.

Це робиться у випадках неуспішності або неможливості ендодонтичного лікування кореневих каналів, при наявності кіст або гранульом і ін.